KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16714344

nr 1671 4344

Unna Katz, Signerad, Vasamuseét. Olja på duk, 45x56 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 januari 2025
kl 18:49:39